TOPzS

Poszczególne ogniwa (2V) i bloki (6V i 12V) znajdują się w plastikowych pojemnikach wykonanych z PP (polipropylen).

Akumulatory stacjonarne typu OPzS produkowane są zgodnie z normami DIN 40736, EN 60896 i IEC 896-1.

  •  wysoka pojemność
  •  długi czas życia
  •  uproszczona obsługa
  •  niskie samowyładowanie
  •  szybka i prosta kontrola poziomu elektrolitu
  •  ekonomiczne zużycie wody
 C10C100Wymiary (mm)Waga (kg)
 C10C100DSWMokreSuche
3 TOPzS 2652653451988347218.412.4
4 TOPzS 35335345819810147223.316
5 TOPzS 4424425751981194722920.2
4 TOPzS 50050065019810172035.235.2
5 TOPzS 62562581219811972043.230.3
6 TOPzS 75075097519813772053.338
7 TOPzS 875875113719817372064.244
8 TOPzS 10001000130019819172072.550.2