OPzS - Ogniwa

Ogniwa baterii stacjonarnych TAB OPzS produkowane są w konwencjonalnej technologii akumulatora kwasowo-ołowiowego.

Baterie stacjonarne typu OPzS przeznaczone są do zasilania urządzeń telekomunikacyjnych, komputerów, oświetlenia awaryjnego, alarmowego, sterowania i monitorowania w elektrowniach i stacjach dystrybucyjnych, na stacjach kolejowych, lotniskach, itp.

 1.801.771.751.67IEC-896-1Wymiary (mm)Waga (kg)
 10531RI[mOhm]Isc[A]DSWMokreSuche
2 OPzS 1001079482601.481350.0010320642013.78,7
3 OPzS 150155136117861.081845.001032064201611
4 OPzS 2002081801581150.842376.001032064201813
5 OPzS 2502592241971440.693887.001242064202216
6 OPzS 3003102682341710.583438.001452064202618
5 OPzS 3503803252802050.643137.001242065362920
6 OPzS 4204543893362450.553641.001452065363424
7 OPzS 4905324543922860.484169.001662065363928
6 OPzS 6006405444773480.454466.001452067115035
8 OPzS 8008537276384660.336035.002101917116546
10 OPzS 100010659097965810.267720.002102337118057
12 OPzS 1200127810889546960.238814.002102757119366
12 OPzS 15001613138111968730.238605.0021027586111988
16 OPzS 200021431838159111620.1712042.00212397837160115
20 OPzS 250026752295198814520.1315007.00212487837200145
24 OPzS 300032082752238217390.1217390.00212576837240170